“Topalli ftohet në TV Zeni, anulohet emisioni”! Mero Baze: Duhej të shihej vetëm filozofi Luli “Liria e shtypit” e Berishës, as në frëngji të kullës së tij s’të le të nxjerrësh kokën

“Topalli ftohet në TV Zeni, anulohet emisioni”! Mero Baze: Duhej të shihej vetëm filozofi Luli “Liria e shtypit” e Berishës, as në frëngji të kullës së tij s’të le të nxjerrësh kokën

Ish kryetarja e Parlamentit e nënkryetare e PD, aktualisht drejtuese e “Lëvizjes për Ndryshim” Jozefina Topalli ishte e ftuar në emisionin e televizionit të familjes së Berishës.

Por në mënyrë të papritur i është anuluar ftesa. Një fakt të tillë e bën të ditur gazetari dhe botuesi i gazetës “TemA”, Mero Baze.

Baze shton jo pa ironi se demokratët duhej të shihnin vetëm Lulin në një stacion tjetër. Njëherësh thotë se për të gjithë ata që i ka marrë malli për lirinë e shtypit të Berishës, të shohë këtë shembull me ish nënkryetaren e partisë.

“Jozefina Topalli ishte e ftuar tek TV Zeni në emisionin e Çim Pekës, por meqë demokratët duhet të shikonin vetëm Lulin, Tv Zeni ja anulloi emisionin.

Kjo vlen për të gjithë ata që i ka marrë malli për lirinë e shtypit Sali Berishës.

As në frëngji të kullës tij, nuk të lë të nxjerrësh kokën”, shkruan baze në një postin në adresën e tij në rrjetin social.

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan