U shkritë ju, u shkritë, se për ju janë patate këto”! Deputeti i opozitës tallet keq me gafën e famshme të Lulzim Bashës (Video)

U shkritë ju, u shkritë, se për ju janë patate këto”! Deputeti i opozitës tallet keq me gafën e famshme të Lulzim Bashës (Video)

Deputeti i opozitës Halit Valteri vazhdon të argëtohet me aplikacionin “Tik Tok”, ku postimi i tij i fundit i referohet gafës së famshme të kreut të PD, Lulzim Bashës. Ishte koha kur doli të replikonte ndaj fjalës së Ramës, i cili i kërkoi që të dilte të vërtetonte 400 milionë eurot për impiantin e përpunimit të mbetjeve.

Rama tha se do jepte dorëheqjen nëse do e vërtetonte shumën. Por Basha duket se ngatërroi shifrat dhe bëri lapsuse që mbetën në kujtesën e të gjithëve kur i duhej të shumëzonte. “Për 7 vjet, nga 7 milionë dollarë, 7 x 7 janë 42 milionë”, tha Basha, ndërsa salla e Kuvendit u përfshi nga të qeshurat. Por kreu i PD u ngatërrua edhe në mbledhjen e shumave. “49 + 36 bëjnë 95”, tha Basha, në një kohë kur bëjnë 85.

Deputetët e PS u përfshinë nga të qeshurat ndërsa Basha u ndje jo pak në siklet. “U shkritë ju, u shkritë, se për ju janë patate këto”, iu drejtua Basha deputetëve të PS të cilët qeshnin vazhdimisht. Këto janë momente që i ka imituar Halit Valteri në Tik Tok, i cili mesa duket po e pëlqen aplikacionin pasi është tepër aktiv.

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan