VIDEO+ FOTO/ Ilir Meta shfaqet i dehur në Kamëz duke kërcyer me ish të dënuarin për vrasje

VIDEO+ FOTO/ Ilir Meta shfaqet i dehur në Kamëz duke kërcyer me ish të dënuarin për vrasje

Ilir Meta është shfaqur në Kamëz gjatë një takimi me strukturat e Lëvizjes Socialiste për Integrim.

Gazeta “TemA” publikon për herë të parë momentin kur kreu i shtetit shfaqet duke kërcyer me një person i cili ka pasur probleme me drejtësinë.

Meta shfaqet në gjendje të dehur duke përplasur tavolinën me duar dhe duke kënduar nën shoqërinë e të dënuarit për vrasje.

Më poshtë po përcjellim disa nga momentet e Metës të xhiruara vetëm pak ditë më parë. (TemA)


Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan