VIDEO/ “Vlerat” e LSI nuk duhen harruar! Kur Meta ishte bashkë me Kokën dhe martonin Daullxhiun

VIDEO/ “Vlerat” e LSI nuk duhen harruar! Kur Meta ishte bashkë me Kokën dhe martonin Daullxhiun

Ermal Mamaqi mbajti fjalën e dhënë, se do t’i bënte dasmën “të mjerit” më të famshëm në Shqipëri, Ard Daullxhiut nga Durrësi.

Aktori Bes Kallaku ka postuar një video në rrjete sociale, ku së bashku me Ilir Metën e Ard Daullxhiun i bënin thirrje Ermal Mamaqit që t’i zhvillonte ceremoninë e martesës Ardit, të cilën ia kishte premtuar më parë.

Pasi Ermali ktheu përgjigje pozitive, në Durrës ka plasur ahengu dhe Besi, Ardi dhe presidenti Ilir Meta kanë nisur menjëherë festimet. Me ta në valle u bashkua edhe ministri i Mjedisit Lefter Koka, si dhe disa kandidatë për deputetë të LSI-së për Durrësin.

Të gjithë janë ngritur në këmbë dhe kanë kërcyer këngën “Gëzuar Baftjar” të Bes Kallakut.

Shijojini këto pamje, pasi ndodh rrallë që të shohësh në një valle së bashku, presidentin e ardhshëm të vendit, një nga politikanët më në zë të Durrësit, një aktor humori dhe të mjerin më të famshëm… Duket që edhe ata e kanë shijuar më së shumti, dhe janë bërë njësh me njerëzit e thjeshtë të cilët gëzojnë e argëtohen kur luhet muzikë popullore shqiptare…

A do kërcej përsëri Ilir Meta me Elona Gurin, Shemsi Premçin, Ard Daullexhiun me 26 Prill.  apo …do kërcej prifti nga belaja . Mbetet për tu parë

Video:

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan