Ylli i “MasterChef Junior” shuhet tre vjet pas prindërve

Ylli i “MasterChef Junior” shuhet tre vjet pas prindërve

I riu Ben Watkins, ylli i reality show “MasterChef Junior”, u nda nga jeta dje si rezultat i një beteje dy-vjeçare me kancerin.

Më të afërmit e tij njoftuan lajmin për vdekjen e të riut Ben.

“Beni ynë shkoi tek nëna e tij pas një beteje të gjatë me sëmundjen. Pas vdekjes së të dy prindërve në shtator 2017, Ben vazhdoi vetëm dhe eci me guxim nëpër jetë, duke mos u ankuar kurrë dhe ishte personi më i fortë që njihnim”, u tha në një deklaratë nga të afërmit e Benit.

Gordon Ramsay, një kuzhinier i famshëm i cili gjithashtu drejtoi një reality show, një shfaqje kuzhinës në të cilën Ben mori pjesë, gjithashtu i dha lamtumirë djalit.

“Ben, ti ishe një kuzhinier i mahnitshëm dhe madje edhe i fortë si person. Unë e doja kohën që kalonim duke gatuar së bashku dhe me një humor të mirë. Sot zemra ime është thyer sepse kam humbur mikun tim të vogël. Unë dërgoj të gjithë dashurinë time në një familje që ka pësuar një humbje të madhe”, shkroi Ramysey në adresën e tij.

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan