Këngëtari nuk e lejon bashkëshorten e tij që të ftojë në emision Milaim Zekën, gazetari tregon arsyen

Këngëtari nuk e lejon bashkëshorten e tij që të ftojë në emision Milaim Zekën, gazetari tregon arsyen

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko, të ftuar në emisionin ‘NIN’ zbuluan mjaft detaje nga jeta e tyre përmes një interviste që i zhvilluan njëri-tjetrit.

Moderatorja pyeti reperin se cili ka qenë i ftuari që ajo ka pasur më parë në emision dhe atij nuk i ka pëlqyer e që nuk do donte ta ftonte më.

“Milaim Zeka është shumë i rëndë. Në emisione të tjera të shkojë, por tek gruaja ime jo!”, u përgjigj Gjiko.

Pas kësaj deklarate gazetari i njohur për natyrën e tij kontraverse ka reaguar në rrjetet sociale. Ai ka publikuar një video që po qarkullojnë në rrjet për “arsyen pse Gjiko e tha emrin e tij”.

Për më tepër klikoni linkun: https://www.instagram.com/p/CGRk_4LgCFW/?utm_source=ig_web_copy_link

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan