Aurela Gaçe prek me dedikimin për këngëtarin e ndjerë: 6 vite pa ty Flor…

Aurela Gaçe prek me dedikimin për këngëtarin e ndjerë: 6 vite pa ty Flor…

Sot u bënë gjashtë vite nga vdekja e këngëtarit të njohur shqiptar Dr. Florit. Këngëtari, pjesë e grupit të njohur Ëest Side Family, vdiq në vitin 2014 nga mbidoza. Ai kishte marrëdhënie të mira me një pjesën më të madhe të estradës shqiptare dhe cilësohej si një nga miqtë e ngushtë të këngëtares Aurela Gaçe.

Së fundmi, Aurela ka ndarë një foto në rrjete sociale, ku përkujton mikun e saj tashmë të ndjerë.

“6 vjet pa ty Flor”, ka qenë përshkrimi i fotografisë, e cila fillimisht ishte publikuar nga bashkëpunëtori i tij, Landi Fornia.

Kujtojmë që Dr. Flori ndërroi jetë në moshën 35 – vjeçare, duke lënë pas bashkëshorten dhe dy fëmijët e tij.

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan