Author: Tellalli

1 2 3 3,746 10 / 37457 POSTS
“Një dorë abuzuesish e batakçinjsh mes bluzave të bardha…”! Kryeministri Rama publikon foton emocionuese dhe jep mesazhin e fortë

“Një dorë abuzuesish e batakçinjsh mes bluzave të bardha…”! Kryeministri Rama publikon foton emocionuese dhe jep mesazhin e fortë

Kryeministri Edi Rama ka ndarë në rrjetet sociale foton e infermieres Xhorxhina Metushi, e cila pavarësisht se është në pritje të ëmbël ka qëndruar që [...]
Juristi Romeo Kara i publikon videon e PD-së që po shpërndahet me shpejtësi dhe nuk lë gjë pa thënë: Hahaha! Ky është premtimi më qesharak! “Do t’iu japim borxh që të lani borxhet”,

Juristi Romeo Kara i publikon videon e PD-së që po shpërndahet me shpejtësi dhe nuk lë gjë pa thënë: Hahaha! Ky është premtimi më qesharak! “Do t’iu japim borxh që të lani borxhet”,

Juristi Romeo Kara ka ironizuar përmes një postimi në rrjetet sociale premtimet elektorale të Partisë Demokratike. Nisur nga deklarata e kandidatit [...]
Masat anticovid/ Ilir Meta si Monika: Lufton qeverinë duke infektuar rininë!

Masat anticovid/ Ilir Meta si Monika: Lufton qeverinë duke infektuar rininë!

Ilir Meta ka postuar dje një foto duke ecur përkrah disa të rinjve dhe shkruan: “25 prill – Shqipëria e shqiptarëve dhe KURRË e oligarkëve dhe mafies [...]
Basha u pret oreksin aleatëve: Bashkëqeverisja me PS opsion i fortë pas zgjedhjeve të 25 prillit! Vuloset ndarja me LSI

Basha u pret oreksin aleatëve: Bashkëqeverisja me PS opsion i fortë pas zgjedhjeve të 25 prillit! Vuloset ndarja me LSI

Ndryshe nga zgjedhjet e kaluara të mbajtura gjatë këtyre 30 viteve, është ende e vështirë të përcaktohet qartësisht se nga do të anojë pushteti pas 25 [...]
Shpëtim Idrizi histori tradhtish dhe mosmirënjohje ndaj aleatëve: Ja pse Lulzim Basha nuk i zë besë kreut të PDIU

Shpëtim Idrizi histori tradhtish dhe mosmirënjohje ndaj aleatëve: Ja pse Lulzim Basha nuk i zë besë kreut të PDIU

Kreu demokrat Lulzim Basha vijon të jetë i pavendosur për aleancën me Partinë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet. Sot do të regjistrohet në KQZ koalici [...]
Ilir Meta sulmon amerikanët pas vlerësimit për Dvoranin: Gjyqtari i përgjigjet me diplomaci dhe flet për aferën me videon 700 mijë euro

Ilir Meta sulmon amerikanët pas vlerësimit për Dvoranin: Gjyqtari i përgjigjet me diplomaci dhe flet për aferën me videon 700 mijë euro

Renditja e gjyqtarit Ardian Dvorani mes 12 personaliteteve që kanë luftuar korrupsionin ka alarmuar Presidencën. Pak minuta pasi publikimit të lajmit [...]
Erion Braçe publikon videon dhe lëshon paralajmërimin e fortë: “Lylzim Basha e Monika Kryemadhi, Sali Berisha e Ilir Meta mbi ta do…”!

Erion Braçe publikon videon dhe lëshon paralajmërimin e fortë: “Lylzim Basha e Monika Kryemadhi, Sali Berisha e Ilir Meta mbi ta do…”!

Zv.kryeministri Erion Braçe ka publikuar një video në rrjetet sociale mëngjesin e sotëm ku tregon sesi gjithmonë ka luftuar për gjërat që beson dhe që [...]
Janë manipuluar një mal me dokumente/ Kompleksi ‘Partizani’ në duart e Berishës! Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e forta: Zbulon lëvizjet e fshehta të ish-kryeministrit!

Janë manipuluar një mal me dokumente/ Kompleksi ‘Partizani’ në duart e Berishës! Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e forta: Zbulon lëvizjet e fshehta të ish-kryeministrit!

Para pak ditësh u rikthye në vëmendje dosja ku tregon se si ish-kryeministri Sali Berisha privatizoi qendrën më të madhe sportive në zemër të kryeqyte [...]
SHBA mesazh “vdekjeprurës” Metës me dekorimin e Ardian Dvoranit! Presidenti i Republikës dhe partia e gruas së tij në prag të humnerës

SHBA mesazh “vdekjeprurës” Metës me dekorimin e Ardian Dvoranit! Presidenti i Republikës dhe partia e gruas së tij në prag të humnerës

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë shkundur dje nga themelet institucionin e Presidencës. Sulmet ndaj ambasadorëve dhe tentativat e shumta për të zh [...]
Sonila e Becchettit që kakaris duhet kuptoi se Departamenti Shtetit nuk është “OJQ” Venecia

Sonila e Becchettit që kakaris duhet kuptoi se Departamenti Shtetit nuk është “OJQ” Venecia

Vlerësimi i Ardian Dvoranit nga Departamenti Amerikan i Shtetit nuk ka revoltuar vetëm Ilir Metën, por dhe mbështetësit e tij. Sonila Meço thotë se [...]
1 2 3 3,746 10 / 37457 POSTS