Çdo veprim që ul respektin ndaj të vdekurit është k.rim, dënohet deri në 5 vjet! Asnjë i ndjerë nuk duhet të paguajë taksën politike që kërkon Basha

Çdo veprim që ul respektin ndaj të vdekurit është k.rim, dënohet deri në 5 vjet! Asnjë i ndjerë nuk duhet të paguajë taksën politike që kërkon Basha

Mjaft! Çdo gjë e ka nje cak! Ndoshta edhe tolerimi. Ligjet flasin qartë dhe duhen zbatuar. Organet e drejtësisë duhet të veprojnë. Njerëzit duhen mbrojtur edhe nga të papërgjegjshmit funksionalë.

Përhapja e imformacionit të rremë me qëllim krijimin e panikut dhe pasigurisë, është KRIM.

Dënohet deri në 5 vite. Çdo veprim që ul respektin ndaj të vdekurit është KRIM. Dënohet deri në 5 vjet.

Prokuroria duhet të nisë menjëherë hetimet për krimet çnjerëzore dhe antihumane me përdorimin e të vdekurve vetëm pse dikush, apo disa mendojnë se përfitojnë politikisht.

Virusi nuk përzgjedh. Virusi nuk është i kuq, apo blu. Virusi na ra të gjithëve në kurriz.

Por secili duhet të kontribuojë me sa mundet dhe aty ku mundet.

Minimumi të mos mbjellë panik e depresion përditë. Lulzim Basha duhet të heqë dorë nga roli i Karontit.

Asnjë i ndjerë nuk duhet të paguajë taksën politike që kërkon Basha./Nga Ulsi Maja

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan