Më në fund një lajmi i mirë për “Zogun e Tiranës”, kush është “Enea” mashkulli që mban tatuazh

Më në fund një lajmi i mirë për “Zogun e Tiranës”, kush është “Enea” mashkulli që mban tatuazh

Hermes Nikaj, i njohur dhe si “Zogu i Tiranës”, vazhdon të vuajë masën e sigurisë “a.rrest shtëpie” që prej 5 muajsh. Ai u ndalua fundvitin e kaluar në një dhomë hoteli, me një sipërmarrës të njohur nga Laçi.

Së fundmi, Hermesi është paraqitur në Prokurori ku iu komunikua nga prokurorët e çështjes mbyllja e hetimeve. Janë thirrur për të dëshmuar gjithashtu disa nga mikeshat e tij si dhe disa femra që janë figura publike.

Masa e vendosur ndaj tij ende nuk dihet se sa do të zgjasë. Ndërkohë ende nuk kemi një deklarate nga vetë Hermes në lidhje me këtë çështje, por ai gjatë gjithë kohës i ka mohuar akuzat e ngritura duke u shprehur se është i pafajshëm.

Avokati i Hermes, Perlat Koçillari e ka mbrojtur atë me argumentin se marrëdhëniet s.eksuale kryheshin me dëshirën e kujtdo dhe se klienti i tij Nikaj, nuk ka lidhje me asgjë të paligjshme.

Së fundmi, pas një mungese të gjatë Nikaj ka publikuar një foto ku shfaqet me mjekër. Por ajo çka shkaktoi habi te fansat ishte një foto ku shfaqej në tatoo emri i një djali, “Enea”.

Nuk ka të dhëna se kush është ky djalë, por përflitet se është një prej ish-partnerëve të Hermes ose një mik shumë i afërt i tij.

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan