“Nëse s’i mban dot rënkimet, ndërro orarin e qejfit”! Banorët thirrje gruas në katin e katërt

“Nëse s’i mban dot rënkimet, ndërro orarin e qejfit”! Banorët thirrje gruas në katin e katërt

Një kërkesë e pazakontë po bën xhiron e rrjeteve sociale. Bëhet fjalë për një grup banorësh në rrugën “Riza Cerova”, të cilët kërkojnë që komshija e tyre që banon në katin e 4-të të pallatit të mos i shqetësojë më me zhurma, në momentet intime.

Kërkesa e tyre është ngjitur në hyrje të pallatit dhe ka përfunduar në faqen e “JOQ ALBANIA”.

“Thirrje komshies që i vlon gjaku në katin e katërt. E dashur komshie, ta kuptojmë dhimbjen por nëse nuk i mban dot rënkimet dhe ulërimat përbrenda, ndërro orarin e qejfit ose shko diku gjetkë me qera. Në të kundërt do të merremi me kollovarin. Këshilli i banorëve të pallatit”, shkruhet në letër.

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan