nfektohet me koronavirus politikani dhe biznesmeni i njohur shqiptar bashkë me bashkëshorten e tij: Ja si paraqitet gjendja shëndetësore

nfektohet me koronavirus politikani dhe biznesmeni i njohur shqiptar bashkë me bashkëshorten e tij: Ja si paraqitet gjendja shëndetësore

Politikani dhe biznesmeni Koço Kokëdhima infektohet me Covid-19. Bashkë me Kokëdhimën është infektuar dhe bashkëshortja e tij, Brixhida Kokëdhima.

Joe Biden nuk e mban dot veten dhe shpërthen në lot, çfarë ndodhi gjatë takimit të Presidentit të zgjedhur
Gjendja shëndetësore e tyre nuk dihet ende. Lajmi bëhet dije nga burime të afërta pranë çiftit.

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan