VIDEO/ Goxha vajzë në dukje, por një hajdute e paturp

VIDEO/ Goxha vajzë në dukje, por një hajdute e paturp

Një video e një hajduteje në një dyqan në Krasnodar, Rusi, aktualisht po qarkullon në rrugë të shumta në internet dhe rrjetet e tij sociale.

Ajo hyn në dyqan me një fustan mjaft të ngushtë, nën të cilin ajo arriti të fshehë shishe, sende ushqimore, kanaçe … siç raportohet nga media ruse, madje edhe roja i sigurimit dhe shitësit nuk arritën të vërenin se rusja ishte plot pas fustanit.

Ajo u largua nga dyqani pa u kapur. Policia e Krasnodarit është ende në kërkim të saj.

“Ne duhej ta njoftonim këtë sjellje të turpshme publikisht. Nuk ka fjalë për ta përshkruar atë për atë që pamë, për këtë turp.

Isparta escort Afyon escort Giresun escort Çanakkale escort Trabzon escort Çorum escort Erzurum escort Muğla escort Pamukova escort Buca escort Osmaniye masaj salonu Balıkesir escort Manisa escort Aydın escort Muğla escort Maraş escort Yozgat escort Tekirdağ escort Mersin escort Nizip escort Çankaya escort Ordu masaj salonu Kütahya mutlu son masaj Elazığ mutlu son masaj Malatya mutlu son masaj Tokat mutlu son masaj Çorum mutlu son masaj Yalova mutlu son masaj Şanlıurfa escort bayan Gaziantep escort bayan Amasya escort bayan Edirne escort bayan Yozgat escort bayan Adana escort bayan