Category: Lifestyle

1 2 3 158 10 / 1578 POSTS
Përgojimi idotesk! Sekretarja e Përgjithshme e Ministrisë së Brendëshme ka qenë kamariere në klipin e Alban Skënderajt: Reagon i revoltuar këngëtari: Ç’të keqe ka të aktrosh?

Përgojimi idotesk! Sekretarja e Përgjithshme e Ministrisë së Brendëshme ka qenë kamariere në klipin e Alban Skënderajt: Reagon i revoltuar këngëtari: Ç’të keqe ka të aktrosh?

Pas largimit të Plarent Ndrecës nga posti i Sekretarit të Përgjithshëm në Ministrinë e Brendëshme, vendin e tij e zuri Elena Piciri, Një emër që sh [...]
Lajm i papritur! Këngëtarja e njohur shqiptare përfaqëson Qipron në Eurovision për herë të dytë

Lajm i papritur! Këngëtarja e njohur shqiptare përfaqëson Qipron në Eurovision për herë të dytë

Të premten në mëngjes, shfaqja “Stin Folia ton Koukou” bëri një zbulim të papritur në lidhje me Eurovision 2021. Gazetari Elisavet Kyritsi njoftoi se [...]
U largua nga Shqipëria 3 vite më parë, këngëtari i njohur shpërthen i revoltuar: “Qëllimisht po pështyhet mbi atë vend, turp”!

U largua nga Shqipëria 3 vite më parë, këngëtari i njohur shpërthen i revoltuar: “Qëllimisht po pështyhet mbi atë vend, turp”!

Këngëtari i njohur shqiptar, Big Basta përpara 3 vitesh mori vendimin të largohet nga Shqipëria, për të nisur një jetë të re në Australinë e largët. P [...]
Ju lutem kini kujdes me makina dhe rrini larg motorrëve! Albërije Hadërgjonaj në zi, humb njeriun e zemrës: Me lot ne sy po them lamtumirë!

Ju lutem kini kujdes me makina dhe rrini larg motorrëve! Albërije Hadërgjonaj në zi, humb njeriun e zemrës: Me lot ne sy po them lamtumirë!

Këngëtarja Albërije Hadërgjonaj po përjeton një dhimbje të madhe, pasi ka humbur një person të dashur. Kushëriri i saj është ndarë nga jeta dhe siç [...]
Na bëri krenarë të gjithë me triumfimin e saj në Belgjikë dhe unazën me shqiponjë! Robert Aliaj fton shqiptarët të gjejnë detajin tjetër patriotik të Galës: Do të keni një dhuratë!

Na bëri krenarë të gjithë me triumfimin e saj në Belgjikë dhe unazën me shqiponjë! Robert Aliaj fton shqiptarët të gjejnë detajin tjetër patriotik të Galës: Do të keni një dhuratë!

Vajza e artistit Robert Aliaj i bëri krenarë gjithë shqiptarët duke rrëmbyer vendin e parë në “The Voice Kids” në Blegjikë. Gala tërhoqi vëmendjen [...]
Përfshirja e maskave në industrinë e modës po kalon çdo limit

Përfshirja e maskave në industrinë e modës po kalon çdo limit

Në Festivalin e Filmit në Venecia, aktorja Tilda Swinton, ndërsa po ecte në tapetin e kuq nxori nga çanta një maskë dhe e vendosi, a thua po vendoste [...]
Nuk mund ta besoj”! Mahniti Belgjikën me zërin e saj dhe u shpall fituesja e “The Voice Kids”: Detaji në dorën e vajzës së Robert Aliajt ngriti peshë zemrat e gjithë shqiptarëve

Nuk mund ta besoj”! Mahniti Belgjikën me zërin e saj dhe u shpall fituesja e “The Voice Kids”: Detaji në dorën e vajzës së Robert Aliajt ngriti peshë zemrat e gjithë shqiptarëve

Vajza e artistit shqiptar, Robert Aliaj, Gala, ka shkëlqyer mbrëmjen e kaluar në “The Voice Kids” në Belgjikë, duke u shpallur fituese e këtij kompeti [...]
Ndërpriten menjëherë xhirimet, rezulton pozitiv me koronavirus aktori i serialit turk shumë të ndjekur në Shqipëri

Ndërpriten menjëherë xhirimet, rezulton pozitiv me koronavirus aktori i serialit turk shumë të ndjekur në Shqipëri

Një ndër aktorët e serialit turk shumë të ndjekur dhe në Shqipëri, “Çukur-it”, ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Bëhet fjalë për Xhelasunin, emri i vë [...]
Aktori i madh Anthony Hopkins: “Më ka ikur mendja”, 6 muaj i izoluar në shtëpi nga frika e COVID-19! Tani jam zyrtarisht i çmendur!

Aktori i madh Anthony Hopkins: “Më ka ikur mendja”, 6 muaj i izoluar në shtëpi nga frika e COVID-19! Tani jam zyrtarisht i çmendur!

Thirrjet e OBSH që ngjallin vazhdimisht panik, apo edhe politikat e nxituara të disa shteteve po i bëjnë qytetarët që të përjetojnë momente ankthi në [...]
Këngëtari i njohur amerikan humb betejën me Covid-19 në moshë të re, djali i tij prek me dedikimin: I lutem Zotit të…

Këngëtari i njohur amerikan humb betejën me Covid-19 në moshë të re, djali i tij prek me dedikimin: I lutem Zotit të…

Këngëtari i famshëm amerikan, Bruce Williamson është ndarë nga jeta në moshën 50-vjecare pasi ka humbur betejën me koronavirusin. Lajmin e konfirmoi v [...]
1 2 3 158 10 / 1578 POSTS